Joker Filmi 2019

Joker' in doğuşuna tanıklık edeceğimiz bu yapımda yer yerinden oynayacak gibi görünüyor. Bu zorlu karakteri oynayacak isim ise Joaquin Phoenix. Kemerlerinizi bağlayın! Film gösterime girdiği andan itibaren Full HD olarak sitemizden @SinemaPix ayrıcalığı ile izleyebileceksiniz.

Joker Filmi 2019

Joker karakteri hepimizin Batman filminden bildiği üzere kötü ama hemen her birimizin gönlünde taht kurmuş Batman’ in azılı düşmanıdır. Yüzündeki enteresan maskeyle asit dolu bir havuza düşmesiyle suratı sürekli beyaz renk ve yüzü sabit bir şekilde gülen ifadeye bürünmüştür. Bu sebeple zaten dengesiz olan bu karakter daha da dengesini yitirmiştir. Kendi eliyle oluşturduğu bir gülme gazı ile kurbanlarını öldürmekte olan karakterimiz, öldürdüğü kişilerin yüzünde aynı gülümseme görünmesini sağlamaktadır. Yani anlayacağınız kötü adamımız çok ama çok enteresan bir karakterdir. DC Comics’ in bu karakter için verdiği bilgiler ise şöyle;

 

Gerçek ismi: Bilinmiyor Meslek : Profesyonel Suçlu

Hareket üssü: Gotham şehri

Medeni hali: Bekar

Göz rengi: Yeşil

Saç rengi: Yeşil

İlk görünüm: Batman 1 filmi (1940)

 

Kısacası karakterimiz maça asıdır. Daha önce 4 farklı oyuncunun hayat verdiği bu karakter The Joker filminde Joaquin Phoenix ile yoluna devam edecek. Özellikle Jack Nicholson ve henüz 28 yaşında evinde ölü bulunan Heath Ledger’ in karakteri çok sağlam performanslarla canlandırması çıtayı her zaman yüksek tutmuştur. Bunu en az Joaquin Phoenix de biliyor olmalı ki bu rolden çok korktuğunu söylemiştir. Korkması da kesinlikle normal çünkü Joker, hayranları kemikleşmiş ve beklentilerin çok yüksek olduğu karizmatik bir karakterdir.

 

Joker filmi fragman izle

 

 
 
 
Bu gönderiyi Instagram'da gör

Repost from @toddphillips1: Camera test (w/ sound). Joker.

Warner Bros. Pictures (@wbpictures)'in paylaştığı bir gönderi ()

Joker filmi ne zaman sinemaya gelecek? Joker filmi ne zaman sinemaya gelecek? Joker film fragman. Joker türkçe dublaj izle. Joker altyazılı izle.